Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Za jej pośrednictwem będziemy dostarczać Państwu wszelkich istotnych informacji dotyczących działalności Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy

NEWS

2015-06-01 - IV Nocny Turniej Piłki Nożnej

Od godziny 17 w sobotę do 1 w nocy w niedzielę z 29 na 30 maja na „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 odbył się IV Nocny Turniej Piłki Nożnej, którego organizatorem był Zespół Obsługi Oświaty i Sportu oraz Zespół Szkół nr 2 a grano o puchar dyrektora ZOOiS. Zwyciężyli Juniorzy.

 

W rozgrywkach turniejowych udział wzięło 14 drużyn, które drogą eliminacji podzielone zostały na 4 grupy składające się z 3 zespołów. W rozgrywkach grupowych grano systemem każdy z każdym, dwa razy po 8 minut. Dwa najlepsze zespoły z każdych grup awansowały dalej, do kolejne fazy rozgrywek.

Grały zespoły Isoroc Polska, Blues Brothers, Juniorzy, Ekipa z Podwórka, Cuba Napiwoda, Jankesi, Polonia Jagarzewo, Bo Mark Januszkowo, Reaktywacja Chrobrych, Gang Albanii, Księstwo Zagrzewskie, PSS Społem, Warka Załuski, Janowiec Kościelny.
W półfinałach padły rezultaty: Juniorzy - PSS Społem 5:0, Blues Brothers - Polonia Jagarzewo 0:0 k.4:3
W meczu o 3 miejsce PSS Społem przegrała z Polonią Jagarzewo 0:4.
Finał na swoją korzyść rozstrzygnęli Juniorzy pokonując Blues Brothers 4:2.
Zwycięzcy Juniorzy wystąpili w składzie: Mateusz Mętlicki, Mateusz Rogoziński, Daniel Zakrzewski, Kamil Kozicki, Tomek Samsel, Dominik Pyracki, Tomek Jaroszewski, Mateusz Cieślak, Paweł Kondeja.
Zespoły otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy, a najlepsza trójka turnieju dodatkowo pamiątkowe medale i puchary, które wręczali dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty i Sportu Małgorzata Sawicka i zastępca dyrektora ZOOiS Joanna Dobroń oraz przewodniczący Komisji Oświaty i Sportu Rady Miejskiej radny Stanisław Rabczyński.

Dyrektor M. Sawicka gratulowała zwycięzcom, a wszystkim kibicom, sportowcom, piłkarzom podziękowała za wybranie tej formy spędzenia wolnego sobotniego popołudnia i późnego wieczora.  Przez kilka godzin trwającej sportowej rywalizacji towarzyszyli i głośno dopingowali znajomi, przyjaciele piłkarzy. Każdy z zawodników mógł ogrzać się ciepłą herbatą lub kawą serwowaną przez organizatorów. Turniej przebiegł w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Czuwająca służba medyczna nad zdrowiem zawodników nie miała pracy, obyło się bez kontuzji.

tworzenie stron webon.pl