Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Za jej pośrednictwem będziemy dostarczać Państwu wszelkich istotnych informacji dotyczących działalności Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy

NEWS

2015-08-04 - 3 Turniej Tenisa Ziemnego

W niedzielę, 2 sierpnia, rozpoczął się III Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Gminy Nidzica i Puchar Dyrektora Zespołu Obsługi Oświaty i Sportu.
Zawody rozgrywane są na boisku orlik przy Zespole Szkół nr 1 w każdy weekend sierpnia. Turniej jest organizowany po raz trzeci. Prowadzi instruktor sportu Mirosław Dumiński.  
W tegorocznym rozgrywkach w kategorii do 16 lat bierze udział 8 zawodników, powyżej 16 lat 9 osób. Najstarszy uczestnik ma 52 lata a najmłodszy 8 lat.
W niedzielę termometry pokazały wysoką temperaturę, więc zawodnicy zmagali się nie tylko z przeciwnikami na korcie, ale również z piekielnym upałem. Walczyli jak prawdziwi sportowcy.
Wielki finał odbędzie się 29-30 sierpnia. Na uczestników czekają puchary, medale, dyplomy i nagrody niespodzianki, które funduje Zespół Obsługi Oświaty i Sportu. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, waleczność, znakomitą sportową rywalizację w swoich pojedynkach, wspaniałą zabawę  i miłą atmosferę.
Za tydzień, w sobotę i w niedzielę (8 i 9 sierpnia) odbędą się kolejne zmagania na korcie. Będzie czas na rewanże i możliwość poprawy gry.

tworzenie stron webon.pl