Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Za jej pośrednictwem będziemy dostarczać Państwu wszelkich istotnych informacji dotyczących działalności Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy

2018-06-26 - Lista uhonorowanych Prymus, Super Talent i Talent Roku 2018

Lista uhonorowanych tytułami 
“Prymus Roku, Super Talent Roku i Talent Roku 2018 Gminy Nidzica”

Prymus Roku

1. Alicja Mulawa- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy, wychowawca Piotr Saternus

2. Weronika Anna Madyś - klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, wychowawca Ewa Jakubowska

3. Szymon Chmielewski- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy, wychowawca Beata Maculewicz- Zgorzelska

 

Super Talentu Roku dla następujących uczniów:

 

za całokształt osiągnięć:

1) Weronika Anna Madyś- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Katarzyna Borek- Osińska, Joanna Marcjanik, Mariola Podolska- Maculewicz, Małgorzata Rydzewska,

2) Mikołaj Sieciński - klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy,

nauczyciele prowadzący Joanna Marcjanik, Joanna Bąkowska, Mirosława Kaszubska

3) Alicja Mulawa- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Anna Czarzasta, Agnieszka Prusik, Wiesława Taradejna


w dziedzinie humanistycznej:   

1. Damian Rudziński- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik,

2. Szymon Chmielewski- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka,

3. Krystian Jabłoński- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy,

najwyższe osiągnięcie:

nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka

 

w dziedzinie nauki ścisłe:             

1. Magdalena Domańska- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Ewa Jakubowska, Mirosława Kaszubska

2. Damian Łączyński- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Marta Saternus, Helena Maj,

3. Maksymilian Krajewski- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Helena Maj,


w dziedzinie języki obce:             

1. Aleksandra Jasińska- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Mariola Podolska- Maculewicz,

2. Adam Kujawski- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Mariola Podolska- Maculewicz,

3. Maciej Stefański- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Mariola Podolska- Maculewicz


w dziedzinie technicznej:             

1. Drużyna klas dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy w składzie: Wiktoria Wiśniewska, Szymon Chmielewski, Miłosz Wdowiak,

nauczyciel prowadzący Jacek Gnidziński,


w dziedzinie sportowej:                

1. Jakub Jaworski- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

2. Maksymilian Tański-  Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy,

nauczyciel prowadzący Jarosław Kosobucki,

3. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy w składzie: Kacper Demski, Oliwier Gałęziewski, Szymon Majewski, Piotr Baranowski, Dominik Kobus, Damian Kleszcz, Jakub Wiśniewski, Miłosz Popławski, Hubert Śliwka, Dawid Szczepkowski, Dominik Śpiewak, Aleksander Malinowski, Maciej Tobojka - uczeń SP im. Jana Pawła w Janowcu Kościelnym,

trener: Dariusz Marcin Kosobucki


Talentu Roku w następujących uczniów:


za całokształt osiągnięć:

1. Zofia Dąbrowska- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Aldona Krasnowska, Helena Maj

2. Aleksander Marcin Bąkowski- klasy dotychczasowego  Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Bąkowska, Mariola Podolska- Maculewicz,

3. Małgorzata Kujawska- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Izabela Parecka, Iwona Bober,

4. Aleksandra Łamejko- klasy dotychczasowego  Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Rydzewska, Mariola Podolska- Maculewicz,

5. Alicja Borkowska- klasy dotychczasowego  Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Mariola Podolska- Maculewicz, Marzena Borkowska,

6. Filip Pachołek- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Zakrzewska, Jolanta Zagożdżon,


w dziedzinie języki obce:             

1. Emil Bublijewski- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Agnieszka Brodniewicz,

2. Zofia Krzyżak- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Iwona Nasiadka,

3. Zuzanna Olszewska- klasy dotychczasowego  Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Mariola Podolska- Maculewicz,

4. Michał Powroźnik- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marzena Wdowiak- Lachowicz


w dziedzinie humanistycznej: 

1.Kinga Kotyla- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Anna Czarzasta,

2. Karolina Szmit- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Aldona Krasnowska,

3. Igor Gadomski- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Aldona Krasnowska

4. Patrycja Kowalska- klasy dotychczasowego  Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Marcjanik, Romana Abramczyk- Altmajer,

5.Kinga Oleksiak- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie, nauczyciel prowadzący Grażyna Czerwonka,

6. Karol Dulewicz- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka,

7. Hanna Bagińska- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Tymieniecka


w dziedzinie nauki ścisłe:             

1. Maryla Żukowska- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Bogumiła Adamska,

2. Maciej Dąbrowski-  klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marta Saternus,

3. Maria Wółkiewicz- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Agnieszka Prusik,

4. Adrian Mulawa- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Bogumiła Adamska

5. Aleksander Gwiazda- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie, nauczyciel prowadzący Roman Szymański

6. Adrian Borkowski- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Ewa Jakubowska,

7. Anna Izabela Pena- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Smolińska,

8. Dominika Anna Cendrowska- klasy dotychczasowego Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Joanna Bąkowska,

9. Przemysław Tytus Libudzki- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Wiesława Smolińska,

10. Mateusz Lachtara- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka  w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Zakrzewska,


w dziedzinie informatycznej:     

1. Marcel Kosiński- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Piotr Kościjańczuk

w dziedzinie plastycznej:              

1. Maksymilian Bandurski- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Iwona Bober,

2. Zuzanna Florek- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Iwona Bober,

3. Weronika Czubak- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Iwona Bober,

4. Aleksandra Kępa- klasy dotychczasowego  Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Rydzewska,

5. Zuzanna Ankudowicz- klasy dotychczasowego  Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Rydzewska,

6. Bartosz Florek- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Iwona Bober


w dziedzinie technicznej:             

1. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy w składzie: Kinga Barańska, Kinga Gnidzińska, Michał Grzebski, Szymon Czyżewski, nauczyciel prowadzący Jacek Gnidziński

w dziedzinie sportowej:


1. Dominika Rak- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach, trener Witold Gromowski,

2. Piotr Korzeniowski- klasy dotychczasowego  Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, trener Witold Gromowski,

3. Bianka Piotrowicz- Art Dance Passe Dance Studio, trener Marzena Borkowska,

4. Laura Jasińska- Klub Sportowy "Tan" Nidzica, trener Rafał Ziółkowski,

5. Jakub Prósiński- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy, trener Michał Chlastosz,

6. Konrad Możdżonek- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

7. Hubert Pietrzak- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

8. Damian Łęgowski- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

9. Cezary Łęgowski- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

10. Bartosz Burski- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

11. Michał Jaworski- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, nauczyciel prowadzący Marek Nachtygal,

12. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy: Alicja Lawrenc, Nadia Zalewska, Aleksandra Pel, Majka Pszczółkowska, Maja Dąbrowska, Gabriela Czarzasta, Julia Zielińska- Obarek, Oliwia Szynkiewicz, Maja Podolska, Maria Słomkowska, Weronika Zielińska, Martyna Ochlachowska, Sandra Chmielińska, Agata Brodzik, trenerzy: Joanna Zielińska, Mariusz Obarek,

13. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy: Maja Dawid, Julia Kosmala, Agata Drządzewska, Alicja Kujawska, Karolina Serowik, Karolina Kownacka, Zuzanna Florek, Natalia Kopczyńska, Aleksandra Dreger, Wiktoria Kozłowska, Aleksandra Zofia Fabisiak, Julia Urbanowska, trenerzy: Stanisław Koziński i Weronika Płatek,

14. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy: Cezary Borkowski, Mateusz Burski, Bartosz Florek, Kamil Godlewski, Jan Golubski, Kacper Jezierski, Mateusz Sobotka, Mateusz Waśk, trener: Andrzej Czarnecki

15. Drużyna UKS Jednyki Nidzica w składzie: Oliwia Kowalewicz,  Oliwia Mielczarek, Hanna Zielińska, Karolina Szmit, Daria Kulesza, Maryla Żukowska, Wiktoria Siepsiak, Maria Wylengowska, Gabriela Zawadzka, Julia Zielińska- Obarek, Amelia Maciejewska, Maria Słomkowska, Julia Zembrzuska, Liliana Dolińska, Wiktoria Majowicz, Zuzanna Piotrkowska, Emila Jastrzębowska, Sandra Chmielińska, Roksana Chmielińska, trener: Joanna Zielińska,

16. Drużyna klas dotychczasowego gimnazjum i Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy w składzie: Kinga Kotyla, Kinga Kozicka, Alicja Mulawa, Zuzanna Wińska, Maja Wenta, Aleksandra Paszkowska, Natalia Dąbek, Wiktoria Kosowska, Wiktoria Michalska, Alicja Murzyn, Martyna Michniewicz, Aleksandra Rudzińska, Kinga Jastrzębowska, Zofia Dąbrowska, Wiktoria Nachtygal, Łucja Wiśniewska, trenerzy: Wiesława Taradejna i Danuta Urbanowska,

17. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy w składzie: Julia Bronowicka, Maja Brzozowska, Michalina Hinz, Jowita Józefowicz, Zuzanna Kwestarz, Agata Murzyn, Nadia Pianka, Kinga Pilarczyk,  Aleksandra Szczepkowska, Eliza Tartas, Zuzanna Wrońska, Nadia Zalewska, trener: Danuta Urbanowska,

18. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy w składzie: Kacper Dąbkowski, Ignacy Hojnacki, Antoni Wiśniewski, Jakub Wróbel, Oskar Pilarczyk, Aleksander Lach, Antoni Mazanowski, Mikołaj Pawlak, Wojciech Stempliński, Piotr Pisarski, trener Piotr Saternus, 

tworzenie stron webon.pl